Kviečiame pailsėti Bulgarijoje, „Saulėtojo kranto“ kurorte

sodyba-kernaveje-bulgarija-1Saulės vonios prie Juodosios jūros, jaudinantis polėkis skriejant nuo Balkanų ar Rilos kalnų, Rytų motyvais išpuošti pastatai, savitos tradicijos ir papročiai – visa tai pienas Bulgarijos svečių kūnui, sielai ir akims. Bulgarija – šalis, galinti pasiūlyti itin platų kultūrinių vertybių bei pramogų spektrą, šalis, turtinga be galo gražia gamta, šalis, išsaugojusi daugelio joje gyvenusių tautų patirtį bei dvasią. Dovanokite sau ir savo antrai pusei poilsį Bulgarioje – kurorte “Saulėtas Krantas”(“Slynchev Briag”)! Šis populiarus ir romantiškas kurortas yra išsidėstęs Juodosios jūros pakrantėje, apie 100 km į pietus  nuo Varnos. Ypatinga kurorto gamta ir šiuolaikiški, modernūs viešbučiai, pramogų į­­vai­­rovė ir naktinis gy­­venimas skirti tam, kad Jūsų poilsis būtų patogus, malonus ir nepamiršta­­mas. Tai idealus ku­ror­ti­nis kompleksas jaunimui. Jūsų laukia daugybė klubų, diskotekų bei ba­rų su įvairiausiomis pra­mo­gi­nė­­mis programomis ir internacionaline virtuve. Kurortesodyba-kernavje-bulgarija-2 poilsiautojams sudarytos visos sąlygos patogiai keliauti i visas kurorto kampelius – keleivinis transportas, mikriukai, taxi. Vietinės turistinės kompanijos siūlo poilsiautojams daugybę pažintinių kelionių po Bulgariją: išvykos į Bulgarijos kaimą, kėlionė į rožių slėnį, vyno gamyklos su degustacija, vienuolynai, kuriu Bulgarijoje yra itin daug, taip pat plaukimą jachtomis, safari, oro ir vandens atrakcijos, keliones į Turkiją, Graikiją, ir daug kitų nuostabių kelionių ir įspūdžių.

„Saulėtas Krantas“ kurorte mes siūlome nuomoti poilsiui:

 2-jų kambarių ( 50kv.m) butą poilsio komplekse „Passat“.

Butas yra 2-am aukšte iš 5, visi langai ir balkonas su vaizdu į parką, rytinėje pusėje. Saulė buna tik ryte, kas  yra  didžiulis privalumas kurortuose.

Poilsio komplekse:

– baseinas, vaiku baseinas, gultai, dušas;
– pavėsinė su baldais, barbekiu ir šašlykine;
– kavos aparatas prie baseino, gėrimai;
– automobilio stovėjimo aikštele.
– išpuoselėta apželdinta teritorija.

Apartamente:

– 2 kondicionieriai (svetainėje ir miegamajame);
– kabelinė TV (4 rusu kanalai);
– virtuvė su visa įranga (šaldytuvas, viryklė, MB krosnele, el. arbatinukas), indai, stalo         įrankiai;
– skalbimo mašina;
– patalynė, rankšluosčiai.

Balkonas su lauko baldais. Virtuvė sujungta su svetaine. Viso yra 5 miegamos vietos: svetainėje dvigule sofa – lova ir išskleidžiamas fotelis. Miegamajame yra dvi lovos.

Iki centrines miesto dalies – apie 10 min. pėsčiomis.

Iki marketo, turgaus, vaistines, optikos, kt.  parduotuvių – tik 5 min. pėsčiomis.
Apartamentai tinka poilsiui jauniems žmonėms ( iki paryčių centrinėje miesto dalyje vyksta linksmybės (barai, naktiniai klubai, kazino, diskotekos, ekstremalios atrakcijos) ir vyresnio amžiaus poilsiautojams ( parkeliai, jaukios kavinukes, ramybė vakare ir naktį mūsų komplekse), taipogi šeimoms su vaikais (atrakcionų įvairovė, vaikiškų kavinukių, vandens parkai) – kiekvienas iš tikrųjų ras sau užsiėmimą.

Kaina parai už visą apartamentą – 35Eur.

2-viečiai apartamentai (studija) poilsio komplekse „Afrodita Beach“.

Kompleksas įsikūręs pietinėje kurorto dalyje. Apartamentai yra 4 aukšte iš 5, pietinėje pusėje su vaizdu i laisvą zoną (neužstatytą teritoriją).

Poilsio komplekse:

– didelis baseinas;
– baseinas vaikams;
– kavinė; lauko baras prie baseino;
– wi-fi (1 aukšte);
– gultai, skėčiai, dušai prie baseino;
– lauko pavėsinė, supynės;
– skalbykla (pagal išankstinį susitarimą);
– saugomas parkingas;
– apsauga, seifas.

Apartamentuose:

– oro kondicionierius;
– kabelinė TV (4 kanalai rusų kalba);
– internetas (už papildomą mokestį);
– mini virtuvėlė (šaldytuvas, el. kaitlentė), indai, stalo įrankiai 2 asm.;
– patalynė, rankšluosčiai;
– terasa su baldais.

Paplūdimys 500 m atstumu, 7 min. pėsčiomis iki supermarketo, turgaus, vaistinės, optikos, ir kt. parduotuvių. 10 min. iki centrines miesto dalies.

Komplekse labai malonus aptarnaujantis personalas, puiki atpalaiduojanti atmosfera. Yra galimybė nebrangiai iš anksto užsisakyti maitinimą (pusryčiai, pietūs, vakarienė – švediškas stalas).
Komplekso administracija teikia šias paslaugas: taksi iškvietimas pagal užsakymą, poilsiautojų pervežimas iš/į oro uosto į/iš komplekso (transferas).

Apartamentų kaina – 32 EUR/para.

3-viečiai apartamentai (padidinta studija) poilsio komplekse „Afrodita II“.

Apartamentai yra 4 aukšte iš 5, pietinėje pusėje su vaizdu į baseiną.

Komplekse:

kavinė; restoranas, lauko baras su muzika;
didelis baseinas;
baseinas vaikams;
gultai, skėčiai, dušai prie baseino;
lauko pavesinės;
wi-fi (1 aukste);
vaikų žaidimo aikštelė;
masažo kabinetas;
sporto salė;
skalbykla (pagal išankstinį susitarimą);
saugomas parkingas;
apsauga, seifas.
nuostabiai sutvarkyta ir išpuoselėta teritorija.

Apartamentuose:

oro kondicionierius;

kabelinė TV (4 kanalai rusų kalba);
internetas (už papildomą mokestį);
virtuvėlė (šaldytuvas, el.kaitlentė), stalo įrankiai 3 asm.
patalynė, rankšluosčiai.
terasa su baldais.

Paplūdimys 500 m atstumu, 7 min. pėsčiomis iki supermarketo, turgaus, vaistinės, optikos, ir kt. parduotuvių. 10 min. iki centrines miesto dalies.
Komplekse labai malonus aptarnaujantis personalas, puiki atpalaiduojanti atmosfera. Yra galimybė nebrangiai iš anskto užsisakyti maitinimą (pusryčiai, pietūs, vakarienė – švediskas stalas).
Komplekso administracija teikia šias paslaugas: taksi iškvietimas pagal užsakymą, poilsiautojų pervežimas iš/į oro uostą į/iš kompleksą (transferas).

Apartamentų kaina – 38 EUR/para.

 

 

[facebook_likebox title=“Apartamentai Bulgarijoje“ facebook_page_url=“https://www.facebook.com/Bulgary-apartaments-rent-974772015893260/“ facebook_page_id=““ language=“lt_LT“ display_type=“like box“ connections=“6″ width=“500″ height=“300″ streams=“no“ show_faces_like_box=“yes“ color_scheme=“light“ header=“yes“]