slide-1268px 25 km nuo Vilniaus, Kernavėje (Širvintų raj.), pasižyminčia didingais piliakalniais, nuostabiu Pajautos slėniu bei yra119-224-IMG_1254

UNESCO paveldo šedevras, įkūrta mūsų 200 kv.m etnografinė sodyba. Sodyba yra unikali, autentiška, neseniai iš Švenčionių rajono perkelta ir restauruota – būdingas Rytų Aukštaitijos XX amžiaus pradžios medinės architektūros pavyzdys. Beje, kaip tik šią sodybą istorikai bei architektūros paveldo specialistai rekomendavo, kaip tipinę šitam kraštui, kuriant J.Vaitkaus filmą apie pokario partizanus „Vienui vieni“.

Užmiesčio aplinka dvelkia ramybe – čia Jūs turite puikią galimybę pabėgti nuo miesto triukšmo, grūsties ir kelių dulkių. Apsilankykite pas mus bet

kokia proga ar be jos, tiesiog išsiilgę ramybės ir poilsio.  Pas mus pasinersite į šiltą ir jaukią aplinką, primenančią senuosius kaimo laikus su tam atitinkančiu interjeru bei puikiai suderinta su garsios Kernavės praeitimi.

Mūsų sodyboje galite švęsti gimtadienį, jubiliejų, krykštynos, kitą svarbią Jums progą, arba tiesiog susitikti su draugais.Taip pat nuomojame sodyba mokymams, edukacijoms, vaikų šventėms.

Vasaros metu kviečiame bendradarbiauti baidarių pramogas teikiančias įmones, ar asmenis, siųlome sodyboje apgyvendinti baidarininkų  grupes. Tam turime visas sąlygas. Netoli mūsų yra trys upės – Neris, Širvinta, Musė.

 

ornament6s

 

Siūlome  mūsų svečiams, draugams, klientams pasinaudoti mūsų kitomis teikiamomis paslaugomis:

 

afroditabeach4DSCF7653Afrodita Beachsodyba-kernavje-bulgarija-2 apgyvendiname privačiuose apartamentuose Bulgarijoje, suteikiame visą informaciją susijusią su poilsiu Bulgarijos kurortuose.

 

 

 

505361_41234461 masazasmedaus-masazas-diaterapija.1jpga65eac3ffd1ad679a260aac9aa33627d_52d6a57cd4986 atliekame įvairaus pobudžio masažus – atpalaiduojantis klasikinis viso kūno masažas, segmentinis nugaros masažas, galvos-dekolte-kaklo-pečių masažas, pečių-rankų masažas, kojų masažas, medaus masažas, masažas su taure, anticeliulitinis masažas.

 

 

 

sodyba-kernaveje-skiedrosDSCF0169New Bitmap Image drožiame skiedras, parduodame. Stogus, fasadųs dengiame skiedromis. Turime skiedrų drožimo stakles, taip pat turime meistrų – profesionalų, dirbančių tik su skiedriniais stogais bei fasadais.

 

 

 

 

 

Dekojame, kad naudojates mūsų paslaugomis!